Marv The Miner 2

Marv The Miner 2 Free 1.1.3

Górnicza platformówka na Java

Zalety

  • Proste sterowanie
  • 20 poziomów
  • Duża różnorodność

Wady

  • Gra wymaga połączenia z internetem w celu wyświetlania reklam

Dobry
7

Marv The Miner 2 to darmowa platformówka na telefony z platformą Java. Rozgrywka polega na pokonywaniu licznych map, zbieraniu klejnotów i unikaniu biegających po kopalni potworów. Jeśli tęsknisz za platformówkami utrzymanymi w klimacie Mario Bros, to na pewno będziesz z Marv The Miner 2 zadowolony.

W Marv The Miner 2, Twoim zadaniem jest pokonanie 20 poziomów kopalni, zbierając przy okazji wszelkiego rodzaju bonusy. Sprawy nie ułatwiają naturalne przeszkody w postaci przepaści oraz panoszące się dzikie stwory. Pomocne będą za to drabiny, windy oraz teleporty dzięki którym można sprawniej się poruszać.

Grafika jest utrzymana w stylistyce oldskulowych gier znanych z pierwszych komputerów i konsol. Sterować tytułowym Marvem możesz za pomocą klawiatury lub kursorów. Gra jest darmowa dzięki pojawiającym się reklamom.

Marv The Miner 2 to gra prosta, ale wciągająca. Powiela znany, ale tak przez wszystkich lubiany schemat. Jeśli wciąż nie masz dosyć platformówek, to na Marv The Miner 2 się nie zawiedziesz.

Marv The Miner 2

Download

Marv The Miner 2 Free 1.1.3

Opinie użytkowników o Marv The Miner 2